Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Fara decizie de recalculare dar postasul a adus ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Fara decizie de recalculare dar postasul a adus pensia, pe talon ...

Fara decizie de recalculare
dar postasul a adus pensia , pe talon aceeasi suma ca in august . Total puncte ca pe decizia de pens 36,84215* 81 .Vechime 37 ani ,, nu am avut grupa . Sunt fem. nasc. In 1947, anul pensionarii 2005 iunie . .
Cu respect

Este cineva in aceasta situatie ? Nici nu ridica telefonul Casa de Pensii , am trimis email , raspuns inca nu am primit ,,,,,
Sunt destul de multi.
Ce punctaj mediu anual a fost pana acum pe cupon cu toate cifrele de dupa virgula ?
1,46881x25=36,72025.
Mie nu mi se pare în regulă acest lucru.Cereti relații/informații de la casa locală.
Carp Mircea, utilizator
Multumesc , cu respect