Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua, dacă soțului ea decedat nevasta și a ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua, dacă soțului ea decedat nevasta și a rămas singur ...

Bună ziua, dacă soțului ea decedat nevasta și a rămas singur cu 2 copii el lucrând la negru în construcții poate beneficia de vrun ajutor de la primărie?
Sotia nu a lucrat'? Copii au pensie de urmas dupa mama, daca sunt minori'?