Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună ziua , mai am 3 luni până la împlinirea ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună ziua , mai am 3 luni până la împlinirea vârstei de ...

Bună ziua , mai am 3 luni până la împlinirea vârstei de 18 ani , și sunt luată în plasament dar ei consuma alcool in exces mă jicnesc iar haine, papuci și tot ce mai am nevoie îmi iau singura nu mă ajută cu nimic și multe altele.......:( Aș vrea sa vorbesc cu managerul meu de caz sa mă ia altcineva dar mie frica sa nu mă ia la casă de copii daca le spun tot ce mi se întâmplă! Ce pot face ??
Este indicat sa discutati cu cineva, iar managerul de caz poate fi intrebat intai ce se intampla daca nu va intelegeti cu ei si decideti apoi daca ii spuneti tot sau nu.
Felicitari ca va interesati. Daca aveti nevoie de ajutor, imi puteti scrie in privat, incerc sa va ajut.