Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... \" fără întrerupere\" sunt considerate și cele 3 ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

" fără întrerupere" sunt considerate și cele 3 luni de vară ...

" fără întrerupere" sunt considerate și cele 3 luni de vară ( vacanță) ale unei școli postliceale cursuri la zi, primul an.
Ex : cursurile incep in 9 septembrie și nașterea în octombrie.
Se iau în calcul și cele trei luni de vară ( vacanță)
Perioada asimilata este si perioada respectiva.