avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1948 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... \" fără întrerupere\" sunt considerate și cele 3 ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

" fără întrerupere" sunt considerate și cele 3 luni de vară ...

" fără întrerupere" sunt considerate și cele 3 luni de vară ( vacanță) ale unei școli postliceale cursuri la zi, primul an.
Ex : cursurile incep in 9 septembrie și nașterea în octombrie.
Se iau în calcul și cele trei luni de vară ( vacanță)
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:09, 20 Septembrie 2024
Perioada asimilata este si perioada respectiva.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Beneficiez de indemnizatie pentru ccc daca urmez cursurile unei scoli postliceala? adynaady adynaady Buna ziua!!! Am si eu o intrebare: in toamna acestui an as dorii sa ma inscriu la o postliceala cursuri zi, intrebarea mea este daca sa intampla sa raman ... (vezi toată discuția)
Conditii acordare indemnizatie de crestere a copilului in varsta de pana la doi ani Oana_Pascu Oana_Pascu Buna ziua, Va rog sa ma indrumati in urmatoarea problema: o ruda, insarcinata in 3 luni, DPN februarie 2017, nu indeplineste in momentul de fata conditiile ... (vezi toată discuția)
Indemnizatie crestere copil pe timpul facultatii florea_theodora florea_theodora Buna, sunt studenta in anul I la o facultate din cadrul Universitatii din Craiova, cursuri de zi, cu taxa. Anul universitar a inceput in luna octombrie ... (vezi toată discuția)