Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună ziua. iau ajutor social pe caz de handicap . Pot ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună ziua. iau ajutor social pe caz de handicap . Pot sa ies ...

Bună ziua. iau ajutor social pe caz de handicap . Pot sa ies la pensie? Mulțumesc
Dar n-ai precizat ce varsta aveti, si cati ani aveti lucrati.
Ce grad de handicap aveti'?
Dapix, utilizator