Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna seara! Sunt parinele unui minor! Vreau sa fac o ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna seara! Sunt parinele unui minor! Vreau sa fac o procura ...

Buna seara! Sunt parinele unui minor! Vreau sa fac o procura pt că minorul să iasă din tara însoțit de un profesor! Procura poate fi făcută prin birou notarial sau prin ambasada? Menționez că sunt plecat din tara!

Kinda_82 a scris:

Buna seara! Sunt parinele unui minor! Vreau sa fac o procura pt că minorul să iasă din tara însoțit de un profesor! Procura poate fi făcută prin birou notarial sau prin ambasada? Menționez că sunt plecat din tara! Mulțumesc!

Prin ambasada