avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1192 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, suntem 4frati iar în urma succesiuni după ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, suntem 4frati iar în urma succesiuni după părinți ...

Buna ziua, suntem 4frati iar în urma succesiuni după părinți unul dintre noi dorește să-i cedeze partea altui frate acest lucru este posibil fara intabulare?
Cel mai recent răspuns: raluk0207 , utilizator 19:18, 2 Octombrie 2024
Nu.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua in urma succesiune făcute după părinți un frate ... Bora Monica Bora Monica Buna ziua in urma succesiune făcute după părinți un frate vrea să-și cedeze partea altui frate se poate face fara intabulare acest lucru? (vezi toată discuția)
Buna seara, am dezbatut succesiunea de curand, (in urma cu cateva ... Euroinvest Euroinvest Buna seara, Am dezbatut succesiunea de curand, (in urma cu cateva zile,)dupa parintii nostri decedati in urma cu multi ani. Am fost patru frati in aceasta ... (vezi toată discuția)
Deschidere succesiune loredana69 loredana69 doresc sa dezbat o mostenire la care mai trebuie sa vina fratele meu si sotia tatalui meu.noi,fratii dorim aceasta dezbatere dar sotia tatalui nu.cum se face ... (vezi toată discuția)