Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, suntem 4frati iar în urma succesiuni după ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, suntem 4frati iar în urma succesiuni după părinți ...

Buna ziua, suntem 4frati iar în urma succesiuni după părinți unul dintre noi dorește să-i cedeze partea altui frate acest lucru este posibil fara intabulare?
Nu.