Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Parinti au cumpărat în anul 1995 2 locuri de veci, ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Parinti au cumpărat în anul 1995 2 locuri de veci, acolo sunt ...

Parinti au cumpărat în anul 1995 2 locuri de veci, acolo sunt și înhumați.
Taxele au fost achitate pana în 2015.
Familia fiind mare, uni plecati, alți au decedat, sau fără interes, nu sa făcut succesiunea! Parohia din 2015 nu a vrut sa-mi mai accepte taxa anuala, pana nu se face succesiunea. As dori ca știu, ținând cont ca acolo se afla parinti mei,cum pot face sa cumpăr aceste locuri de veci.
Ce pot face ca să nu pierd aceste locuri?
faceti succesiunea, asa e si legal