avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 900 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pe 2 septembrie am depus cererea pt încetarea ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pe 2 septembrie am depus cererea pt încetarea contractului de ...

Pe 2 septembrie am depus cererea pt încetarea contractului de muncã de la 1 octombrie 2024,pt pensionare anticipatã.În cît timp trebuie sã emitã firma decizia?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 11:20, 8 Octombrie 2024
Ati primit decizia de pensionare?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Depunere/retragere cerere de pensionare bosquet bosquet Dacă un salariat al unei societăţi depune la aceasta o cerere de încetare a relaţiilor de muncă, în vederea pensionării, îşi poate retrage cererea ... (vezi toată discuția)
Pensionarea patronului salariat in firma LIANARUS LIANARUS Sunt patronul unei firme mici si sunt salariat in firma. Am indeplinit varsta de pensionare 59 ani si 11 luni in luna Septembrie 2014 dar din neglijenta fata ... (vezi toată discuția)
Incetare cim la pensie de invaliditate grad 3 silviu1975 silviu1975 Se da urmatoarea situatie: - concediu medical pana in 31.08.2021 - Decizie medicala pentru incapacitate de munca gradul 3 primita in data de 23.08.2021, ... (vezi toată discuția)