Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pe 2 septembrie am depus cererea pt încetarea ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pe 2 septembrie am depus cererea pt încetarea contractului de ...

Pe 2 septembrie am depus cererea pt încetarea contractului de muncã de la 1 octombrie 2024,pt pensionare anticipatã.În cît timp trebuie sã emitã firma decizia?
Ati primit decizia de pensionare?