avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 650 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua! Doresc să-mi recuperez cartea de muncă. ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua! Doresc să-mi recuperez cartea de muncă. Ultimul ...

Bună ziua!
Doresc să-mi recuperez cartea de muncă. Ultimul loc de muncă a fost în 1981 la Intreprindera Locală Utilaj Transport Marfă București.
Cu mulțumiri Vladimir
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:01, 13 Octombrie 2024
Adresati-va : SC UBERUM SRL (Sos. Viziru Km. 10– DN 21, Platforma Industriala Chiscani, Mun./Jud. Braila)

[ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cartea de munca de la ipo tulcea Valentina mitri Valentina mitri Buna ziua As vrea sa știu care este numărul de telefon de la ipo din Brăila si orarul dacă se poate.si cine a mai scos cartea de munca de la ipo? ... (vezi toată discuția)
Arhiva tc ind brăila Mariana br Mariana br Am fost la arhiva națională Brăila să întreb de arhiva tc Ind Brăila și mi-a dat o lista cu 12 firme despre care nu găsesc nimic pe net,ce sa fac? (vezi toată discuția)
Buna ziua! stiti cumva unde poate fi gasita arhiva anului 1978 ... Alexhhhh Alexhhhh Buna ziua! Stiti cumva unde poate fi gasita arhiva anului 1978 al societatii mc ind trust constructii chimice midia (statia utilaj transport Navodari, ... (vezi toată discuția)