Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua! Doresc să-mi recuperez cartea de muncă. ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua! Doresc să-mi recuperez cartea de muncă. Ultimul ...

Bună ziua!
Doresc să-mi recuperez cartea de muncă. Ultimul loc de muncă a fost în 1981 la Intreprindera Locală Utilaj Transport Marfă București.
Cu mulțumiri Vladimir
Adresati-va : SC UBERUM SRL (Sos. Viziru Km. 10– DN 21, Platforma Industriala Chiscani, Mun./Jud. Braila)

[ link extern ] /