Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Contract de închiriere ptr un spatiu
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Contract de închiriere ptr un spatiu

Buna seara. Am încheiat un contract de închiriere ptr un spatiu comercial ptr a deschide un salon de infrumusetare. Eu doresc sa mai împart cu alta fata spațiul. In afara de opțiunea de a discuta cu proprietarul ptr a-mi da voie sa subinchiriez, ce alta varianta mai am? Mulțumesc.
george-neagu, moderator
sa va asociati cu cealalta