Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... colaborare spania
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

colaborare spania

va rog daca ma puteti ajuta cu un raspuns...societate din Spania construieste in RO.cu muncitori romani care 1.)sunt rezidenti in Spania ;2)au doar permise de munca acolo..
unde se platesc toate asig, impozit,etc, in spania sau in RO?
este necesar sa deschida sucursala in RO?
va multumesc anticipat
va rog,chiar nu ma poate ajuta nimenu?
Contactele lor de munca unde sunt inregistrate la ITM sau la institutia similara in Spania.