Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale cum aflu numele firmei?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

cum aflu numele firmei?

1.cum pot afla numele unei firme, daca am numai adresa exacta a sediului social,si numele comercial al restaurantului care se afla la adresa respectiva?
2.administratia financiara imi poate da copie dupa contractul de inchiriere care sta la baza obtinerii sediului social sau registrul comertului?
~ Conținut șters la cerere ~