Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general magazin on-line, returnarea banilor
Discuție deschisă în Contabilitate în general

magazin on-line, returnarea banilor

Buna ziua.
As dorii sa stiu ce se intampla daca un client imi cumpara un produs prin magazinul online, dar din diferite motive doreste sa il inapoieze.
In acest caz, cum se procedeaza pentru ai restituii bani, si produsul sa reintre din nou in gestiune?
contabilul dvs trebuie sa stie cum se face o factura storno de marfa