Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salarii compesatorii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salarii compesatorii

Urmeaza sa fiu disponibilizat si in contractul colectiv avem stipulate pentru o vechime intre 5 si 10 ani de 4 salarii,dar la contractul pe ramura minimul este de 6 salarii.Contractul pe ramura este anulat de cel semnat in firma?
Multumesc pentru raspuns ,acum trebuie sa-i dau in judecata sau se pot recupera si prin alta metoda?