Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Schimbare sediu social
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Schimbare sediu social

Buna ziua , as dori si eu o informatie va rog frumos, In cazul schimbarii sediul social al unei societati dintr- un sector in altul care este intreaga procedura ce ar trebui sa depun la administratia financiara unde se duce si la sctorul din care pleaca / doar declaratia 050 e suficient.? sau si dec 010. multumesc mult pt .ajutor
~ Conținut șters la cerere ~