Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Cati au intrat si cati au picat la barou
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Cati au intrat si cati au picat la barou

In unele orase s-au afista deja rezultatele. Cei care au norocul sa stie deja, poate ne spuneti si noua cati au intrat si cati au picat la voi in oras

nu-mi vine sa cred ca la Barou se mai si pica. chiar se pica !! eu cred ca apar niste cifre acolo .. doar de fatada ... ca sa zica si ei ca au picat pe cineva. Sau poate ca dau prea multi in Barou care cau trecut prin facultate ca Voda prin loboda. :))
ce bani fratilor ca deocamdata la Barou nu se intra pe numa de locuri. Stati sa vedeto cand o sa se intre asa...#-oAtunci sa te tii stres si spaga. Acum exct cum a spus si colegul trebuie sa ai minim 6 la fiecare materie si 7 media geneala.

Apropo de picat se pica! Nu e un examen deloc usor, dar daca inveti si te mai duce un pic si mansarda... se ia fara probleme.
Au intrat toti cei care au invatat..................suficient de mult cit sa nu pice!!;)
Nu se platesc decit taxe de inscriere,ca la orice examen...Dar pentru cei care sustin cit-n luna si in stele,un mesaj"PROSTIA SE PLATESTE"
adica am vazut cazuri aiurea rau ....iei proc civila cu 10 si pici civilul cu 3.80 ? :(( #-o