avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1168 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general activ si pasiv
Discuție deschisă în Contabilitate în general

activ si pasiv

Buna seara, va rog sa ma ajutati cu un raspuns intrucat nu ma pricep la contabilitate.
Pentru a vedea activul si pasivul unei societati comerciale,unde trebuie sa ma adresez?
Cum se numeste actul respectiv?
Cel mai recent răspuns: MALAMUT , Consultant fiscal 21:55, 27 Februarie 2010
bilant contabil
site mfinante.ro/anaf.. informatii contribuabili, bilanturi depuse, in baza codului de inregistrare fiscala (CUI) aflati ce doriti
mihaela_cva a scris:

bilant contabil
site mfinante.ro/anaf.. informatii contribuabili, bilanturi depuse, in baza codului de inregistrare fiscala (CUI) aflati ce doriti


Daca nu are notiuni de contabilitate degeaba se uita pe site-ul MF.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Verificare bilant 2012 liviu67 liviu67 Buna ziua. As dori sa stiu cum pot verifica daca bilantul pe 2013 a fost inregistrat si prelucrat la anaf. Mentionez ca acesta a fost trimis prin posta ... (vezi toată discuția)
Bilantul contabil GeorgianaBalinisteanu GeorgianaBalinisteanu bilantul contabil este public? unde este depozitat? ce lege defineste bilantul si continutul lui.? (vezi toată discuția)
Bilanturi nedepuse gent gent Cand am depus un dosar la R.C. mi s-a spus de catre functionara de acolo ca nu am depus un bilant pe 2003.Unde ma pot informa daca este adevarat pentru ca ... (vezi toată discuția)