Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general activ si pasiv
Discuție deschisă în Contabilitate în general

activ si pasiv

Buna seara, va rog sa ma ajutati cu un raspuns intrucat nu ma pricep la contabilitate.
Pentru a vedea activul si pasivul unei societati comerciale,unde trebuie sa ma adresez?
Cum se numeste actul respectiv?
bilant contabil
site mfinante.ro/anaf.. informatii contribuabili, bilanturi depuse, in baza codului de inregistrare fiscala (CUI) aflati ce doriti
mihaela_cva a scris:

bilant contabil
site mfinante.ro/anaf.. informatii contribuabili, bilanturi depuse, in baza codului de inregistrare fiscala (CUI) aflati ce doriti

Daca nu are notiuni de contabilitate degeaba se uita pe site-ul MF.