Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Amenzi
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Amenzi

Cat este amenda la administratia financiara pentru nedepunerea in timp a contractului de inchiriere?? Daca am un contract de inchiriere cu act aditional de cesiune din parte chiriasului, trebuie sa inregistrez tot contractul de la data la care a fost semnat sau pot inregistra doar de la data la care s-a semnat actul aditional?
Multumesc
Legal,pentru preintampinarea situatiilor neplacute ,se inregistreaza contractul initial