Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ajutor
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ajutor

Ce se intampla daca nu efectuez cele 42 zile de dupa nastere(lauzie)Doctora mi a gresit data de nastere si eu pe 9 voi intra in cele 42 zile.Mai beneficiez de indemnizatie crestere copil?Unde ma pot adresa ca sa rezolv aceasta problema,am si scrisoare de la doctora mea ginecoloaga unde recomanda inceperea prenatalului.Multumesc anticipat
Ati mai postat acest subiect si vi s-a raspuns,insistati in cadrul aceleasi postari si va rog sa nu mai deschideti alt topic cu aceeasi problema.
Pe aceasta tema ati mai primit raspunsuri in 6 si 27 februarie.