Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... cadastru
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

cadastru

buna ziua ,am hotarat sa vand anul trecut in aug ,la inceputul lunii un teren agricol de 1,5ha....persoana care a vrut sa cumpere ma tine de atunci si pana azi pe loc ca s-a schimbat legislatia si dureaza mult! dar chiar asa mult?#-o
Fiţi mai explicit la ce doriţi să vi se răspundă.