Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Recuperare creanta
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Recuperare creanta

Am de recuperat o suma in val de 7.885 Ron de la o sc care acum este radiata....(a intrat in faliment in cele din urma s-a inchis)..eu am aflat de pe recom....Mai pot face ceva sa-mi recuperez banii?...Multumesc....
Daca firma a fost lichidata, tot ceea ce mai puteti face este sa treceti creanta pe costuri.