Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 caen 4711 vs 4725
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

caen 4711 vs 4725

Ce inseamna din punctul de vedere al CAEN, magazine specializate?
Pentru un salon de infrumusetare care vinde suc la clienti, de care cod caen am nevoie?
Cred ca iti trebuie codul 5630-baruri si alte activitati de servire a bauturilor, care include si "...baruri care servesc sucuri de fructe si standuri mobile de vanzare a bauturilor".
Sau iti "bagi" codul CAEN 4799-Comert cu amanuntul efectuat in afara magazinelor, standurilor, chioscurilor si pietelor care include comertul cu amanuntul al oricarui tip de produs.... prin intermediul automatelor de vandut produse.
Bafta!