Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... infintare PFA si PFI
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

infintare PFA si PFI

Pot sa inffintez un PFA si concomitent sa inffintez si un PFI. Aceste vor avea CAEN diferite deoarece PFI este pe expert contabil cu caen unic si PFA este pe consultanta Credeti ca este legal sa am si un PFA si un PFI
PFI = persoana fizica independenta
marius2009, utilizator
nu cunosc termenul de PFI, dar poate este Intreprindere Individuala, daca este asa, se poate, nu exista restrictii in acest sens!
laur67