Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... certificat de alocare de inregistrare fiscala
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

certificat de alocare de inregistrare fiscala

Am lucrat 2 ani in Italia impreuna cu sotia cu ''CONTRACT'' in agricultura (bracciante agricolo) am facut dosar pentru (domanda congedo maternita''lav. dip.ast.oblig.'') in prezent ma aflu in Romania si trebuia sa mai depun la dosar un CETIFICAT DE ALOCARE DE INREGISTRARE FISCALA. De unde se poate elibera acest certifecat si in ce conditii ale legilor statului roman?
S-ar putea de la administratia financiara.