Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general CUM SE POT DEDUCE CHELTUIELILE IN CAZUL PFA-ULUI
Discuție deschisă în Contabilitate în general

CUM SE POT DEDUCE CHELTUIELILE IN CAZUL PFA-ULUI

As avea o nelamurire... daca eu imi execut activitatea in apartamentul trecut pe numele parintilor si toate cheltuielile sunt trecute pe numele acestora, se poate ca si cheltuielile acestora sa fie deduse in cadrul PFA-ului care este trecut pe numele meu?
Va multumesc inca o data. O seara faina va doresc!!!