avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 706 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Garda financiara
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Garda financiara

M-au cautat cei de la garda sa imi faca un control . Eu nu mai functionez cu firma dar nu am suspendato decat acum cateva zile . Cei de la garda m-au cautat si a ramas sa ma intalnesc sapt viitoare cu ei , intre timp am suspendat firma pe 3 ani legal . Mai are rost sa merg sa ma intalnesc cu ei ? Actele le am la contabilasi nu mai dau de ea , ce trebui sa fac?
Cel mai recent răspuns: nicolaus , utilizator 22:16, 9 Martie 2010
Daca nu aveti nimic de ascuns mergeti si vedeti ce vor.
fara actele firmei?

nicolaus a scris:

M-au cautat cei de la garda sa imi faca un control . Eu nu mai functionez cu firma dar nu am suspendato decat acum cateva zile . Cei de la garda m-au cautat si a ramas sa ma intalnesc sapt viitoare cu ei , intre timp am suspendat firma pe 3 ani legal . Mai are rost sa merg sa ma intalnesc cu ei ? Actele le am la contabilasi nu mai dau de ea , ce trebui sa fac?
garda fin. nu va cauta pentru activitati viitoare ci pentru cele care le-ati intreprins in ultimele sase luni de regula.Este bine sa colaborati!
laur67 a scris:da ma duc lșa intalnire dar fara acte ?
daca nu dau de contabiola?

nicolaus a scris:

M-au cautat cei de la garda sa imi faca un control . Eu nu mai functionez cu firma dar nu am suspendato decat acum cateva zile . Cei de la garda m-au cautat si a ramas sa ma intalnesc sapt viitoare cu ei , intre timp am suspendat firma pe 3 ani legal . Mai are rost sa merg sa ma intalnesc cu ei ? Actele le am la contabilasi nu mai dau de ea , ce trebui sa fac?
garda fin. nu va cauta pentru activitati viitoare ci pentru cele care le-ati intreprins in ultimele sase luni de regula.Este bine sa colaborati!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

S.r.l. - lichidare,desfiintare sau vanzare? omvesel omvesel Din 1991 am un srl cu unic asociat. cu toate alea pe el. ultimul obiect principal de activitate: Scoala de Soferi: In 2008 am suspendato cu toate actele in ... (vezi toată discuția)
Cumpărare auto de la proprietar care nu figurează în actele mașinii. există soluții pentru înmatriculare? DanielaCCD7 DanielaCCD7 Buna ziua. Am o problema cu o masina cumparata si nu stiu la cine sa apelez si ce sa fac in acest moment. Am găsit o mașină pe un site de anunturi, am ... (vezi toată discuția)
Complice help Ovidiustar Ovidiustar Spre sfarsit de vara 2015, am fost cu mai multi prieteni la baie la Mures, am fost cu Cosmin, Mihai, Luci, Alex, Cristi si eu. Eu cu Luci eram cei mai buni ... (vezi toată discuția)