Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Garda financiara
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Garda financiara

M-au cautat cei de la garda sa imi faca un control . Eu nu mai functionez cu firma dar nu am suspendato decat acum cateva zile . Cei de la garda m-au cautat si a ramas sa ma intalnesc sapt viitoare cu ei , intre timp am suspendat firma pe 3 ani legal . Mai are rost sa merg sa ma intalnesc cu ei ? Actele le am la contabilasi nu mai dau de ea , ce trebui sa fac?
Daca nu aveti nimic de ascuns mergeti si vedeti ce vor.
fara actele firmei?

nicolaus a scris:

M-au cautat cei de la garda sa imi faca un control . Eu nu mai functionez cu firma dar nu am suspendato decat acum cateva zile . Cei de la garda m-au cautat si a ramas sa ma intalnesc sapt viitoare cu ei , intre timp am suspendat firma pe 3 ani legal . Mai are rost sa merg sa ma intalnesc cu ei ? Actele le am la contabilasi nu mai dau de ea , ce trebui sa fac?
garda fin. nu va cauta pentru activitati viitoare ci pentru cele care le-ati intreprins in ultimele sase luni de regula.Este bine sa colaborati!
laur67 a scris:da ma duc lșa intalnire dar fara acte ?
daca nu dau de contabiola?

nicolaus a scris:

M-au cautat cei de la garda sa imi faca un control . Eu nu mai functionez cu firma dar nu am suspendato decat acum cateva zile . Cei de la garda m-au cautat si a ramas sa ma intalnesc sapt viitoare cu ei , intre timp am suspendat firma pe 3 ani legal . Mai are rost sa merg sa ma intalnesc cu ei ? Actele le am la contabilasi nu mai dau de ea , ce trebui sa fac?
garda fin. nu va cauta pentru activitati viitoare ci pentru cele care le-ati intreprins in ultimele sase luni de regula.Este bine sa colaborati!