avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 741 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... permis de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

permis de munca

poate cineva sa imi comunice ce se va intampla in 2007 dupa aderarea in UE cu permisele d emunca pentru cetatenii straini, vor mai exista acestea, daca nu atunci cum vor putea primi ei CNP-ul necesar pentru toate declaratiile?


multumesc mult
Cel mai recent răspuns: sasha , utilizator 13:02, 6 Ianuarie 2007
Din enumerarea de mai sus am uitat Polonia, my bad :)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Administrator - cetatean strain clls clls Care sunt in conditiile in care un cetatean strain poate fi angajat ca administrator al unei societati in Romania? Am inteles ca nu este necesara obtinerea ... (vezi toată discuția)
Model contract de colaborare pers juridica si persoana cetatean strain swwweetyoli swwweetyoli buna ziua,eu mi am dobandit cetatenia romana de 5 luni dar momentan nu am certificatul de nastere si buletin romanesc.Ce fel de contract pot eu incheia cu o ... (vezi toată discuția)
Angajare cetatean ue pentru ungaria DB56 DB56 Un SRL isi extinde activitatea prin livrari catre Ungaria. Este posibil sa angajeze un cetatean ceh care sa desfasoare activitate de consultanta tehnica la ... (vezi toată discuția)