Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... permis de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

permis de munca

poate cineva sa imi comunice ce se va intampla in 2007 dupa aderarea in UE cu permisele d emunca pentru cetatenii straini, vor mai exista acestea, daca nu atunci cum vor putea primi ei CNP-ul necesar pentru toate declaratiile?

multumesc mult
Din enumerarea de mai sus am uitat Polonia, my bad :)