Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Incheiere contracte auto
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Incheiere contracte auto

Am un SRL si vreau sa inchei contracte auto. Ce acte imi trebuie pentru a fi legal?
In primul rand trebuie sa aveti inscris in obiectul de activitate al firmei aceasta activitate . Precizati la ce va referiti cand spuneti "incheiere contracte auto".