Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale persoana cu handicap -asociat in SRL...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

persoana cu handicap -asociat in SRL...

daca o persoana cu grad accentuat de handicap detine parti sociale intr-o SRL poate atrage scutiri de la impozit de vreo anumita forma...
Dispozitiile in vigoare ne prevad ,in aceste situatii ,facilitati de genul celor mentionate de dvs
Cititi legea 448/2006