Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii revisal
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

revisal

Buna ziua, am o intrebare. O data cu primirea parolei pentru revisal, mi l-am verificat, si am constat ca o eroare cu privire la un contract de munca pe care l-am inchis. Cu toate ca am depus decizia de inchidere si implicit si revisalul aferent inchiderii contractului de munca, acest CIM apare ca este in derulare. Ce as putea sa fac pentru a regla aceasta eroare.
Va multumesc anticipat.
daca mai aveti discheta cu revisalul pe care l-ati depus cu inchiderea incercati sa-l incarcati si sa-l retransmiteti online,daca nu mergeti la itm sa vi-l mai incarce o data
Din pacate discheta nu mai am cum sa o am, deoarece acel contract a fost inchis in 2008. Intrebarea mea este daca se mai pot face corectii. Mai ales ca au trecut ceva ani de atunci.
aveti vre-o dovada ca ati depus in timp revisalul cu inchiderea?daca da puteti face acum aceasta corectie si retransmiteti revisalul iar daca va vine un control aveti dovada ca s-a depus numai ca a aparut o eroare in momentul in care ati primit parola