Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... titlu proprietate
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

titlu proprietate

instanta a dispus o hot jud. prin care constata nulitatea absoluta a unui titlu de proprietate in parte si obliga comisia locala sa modifice noul plan parcelar pt o diferenta de teren.ce face comisia elibereaza un alt titlu?
de curiozitate,unde e imobilul pe D-ta?
ok, si aceasta hoatarare cum va afecteaza, era cumva imobilul pe care vi-l promisese dvs spre vanzare?