avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 872 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... copil cu handicap
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

copil cu handicap

copii cu handicap nu sint luati in considerare la majorarea indemnizatiilor,care se prevad??
Cel mai recent răspuns: Valeriu TUDOR , Consultant resurse umane 13:48, 19 Martie 2010
La care indemnizatii majorate care se prevad ,faceti referire ?
Interventie moderator:
:rtfm:
timofte silvia:
1. Nu mai deschideti un topic nou pentru a continua intrebarile la aceeasi problema.
2. Intrati tot pe acest topic si, cu butonul "raspunde",continuati intrebarile.

timofte silvia a scris:
am primit ieri un spam de la dvs. si am citit o onformatie cum ca:indemnizatiile pers. cu handicap ar putea ajunge la nivelul pensiei minime dar despre copii nu era amintit nimic,ci doar despre pers.adulte

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Salarizare dumi32 dumi32 As dori sa stiu cum a ajuns d na de la personal de la salariul de baza 894 LEI la 922 lei trecand pe un post cu studiil superioare care este baza? (vezi toată discuția)
Ajutor de somaj kinga79 kinga79 buna,din 18 martie am intrat in somaj,dupa ce in 4 febr am revenit din concediu de cresterea copilului.in carte de munca am 3,5 ani lucrati la firma asta,si ... (vezi toată discuția)
Ingrijire copil cu handicap cezarcornel cezarcornel Ma numesc Horju Corneliu Cezar, sunt politist comunitar(functionar public) la Primaria orasului Darabani din anul 2006 si am in ingrijire un copil de 8 ani cu ... (vezi toată discuția)