Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... copil cu handicap
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

copil cu handicap

copii cu handicap nu sint luati in considerare la majorarea indemnizatiilor,care se prevad??
La care indemnizatii majorate care se prevad ,faceti referire ?
Interventie moderator:
:rtfm:
timofte silvia:
1. Nu mai deschideti un topic nou pentru a continua intrebarile la aceeasi problema.
2. Intrati tot pe acest topic si, cu butonul "raspunde",continuati intrebarile.

timofte silvia a scris:
am primit ieri un spam de la dvs. si am citit o onformatie cum ca:indemnizatiile pers. cu handicap ar putea ajunge la nivelul pensiei minime dar despre copii nu era amintit nimic,ci doar despre pers.adulte