Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... somaj
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

somaj

Buna seara .Sunt studenta ID mai
beneficiez de aj.de somaj?
Daca ai un loc de munca,un contract de munca ce inceteaza conf. articolelor din Codul muncii este posibil sa primesti aj. de somaj.Cere lamurii suplimentare angajatorului.Cu bine
Raportat la ce date ati furnizat (student ID) , nu aveti dreptul .