avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 677 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... NORME UE PENTRU FUNCTIONAREA UNUI SALON DE ...
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

NORME UE PENTRU FUNCTIONAREA UNUI SALON DE INFRUMUSETARE

Buna ziua, ma numesc Roxana Lita si am un salon de coafura. Imi poate spune cineva unde gasesc normele UE pentru functionarea unui salon de coafura. Va multumesc
SE PARE CA INCA SE MAI LUCREAZA LA ELE. NU MAI STIE NIMENI NIMIC
eu acum vreau sa mi deschid un mic salon ..........dar la ce am citit pe aici se pare ca nu ma descurc singura ........eu am un spatiu foarte bun 2 nivele ............se pare ca dupa noile norme mai am de amenajat la el.......astept asociat in domeniu mai bine ..........
urmeaza sa mi deschid si eu un salon dar mi se pare o tampenie sala de asteptare,e mult mai placut sa stai in locul unde se lucreaza decat intr o camera separata uitandu ma la tv...:(:(:(

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Atorizatie infintare salon infrumusetare! adrian_bra adrian_bra Buna ziua, am si eu o problema care necesita o rezolvare... Este adevarat ca daca am firma infiintata, cu codurile CAEN respective....ceea ce mai conteaza ... (vezi toată discuția)
Autorizatie infiintare coafor biabia80 biabia80 Am auzit ca nu se poate infiinta un coafor intr o constructie veche. In legislatie nu am gasit nimic referitor la asta. De aceea va intreb daca pot sa deschid ... (vezi toată discuția)
Autorizație de funcționare salon de înfrumusețare in spațiu locuibil VMarius123 VMarius123 Buna ziua. Anul trecut am cumpărat un imobil (casaP+M) cu credit ipotecar la BRD, pentru a amenaja spațiul și a deschide un salon de înfrumusețare. Anul ... (vezi toată discuția)