Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... PRONUNTARE AMINATA
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

PRONUNTARE AMINATA

Buna seara,am o intrbare scurta.Asteptam o pronuntare pe data de 25 Martie,av.a mers sa vada care este raspunsul dar iau spus ca s a aminat pentru data de 1 Aprilie.Care credeti ca ar fi motivul???.Procesul a fost la fond(granituire).Multumesc anticipat.:vishenka:
Multumesc pentru raspuns.Aveam nevoie de putina incurajare,incredere,...ar fi perfect sa citeasca bine macar concluziile...sunt, cred eu bine documentate tinind cont ca este al 4.lea judecator la acest dosar (a fost la ultimul termen) si a ramas in pron.:love1: