avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 913 soluții astăzi
Forum Activitate etaety

Activitate etaety

Răspuns la discuția pensionare
i.m paroseni si i .m leurda la motru
Răspuns la discuția pensionare
MULTUMESC A LUCRAT IN VALEA JIULUI SI LA MOTRU CA ARTIFICIER IN MINA SPER CA IN IN 2013 SA IESE IN SFARSIT PENTRU CA ANUL ASTA TREBUIA SA IESE IN LUNA IANUARIA DAR DUPA NOUA LEGE NI S A RASPUNS CA NU POATE SA IESE
SPER DIN SUFLET SA IESE DIN 2013 AUGUST VA ROG SA IMI SPUNETI DACA IN ACESTE CONDITI VA IESI IN SFARSIT
Discuție pensionare
sotul meu este nascut 1956 august 25 a lucrat in mina 18 ani si 7 lumi in grupa 1 cand se poate pensiona la limita de varsta are 35 de ani vechime.va multumesc ffffff mult dupa noua lege
Discuție succesiune
va rog sa imi spuneti am fost 4 frati din care mai traim doar 2 dupa moartea parintilor nostri dreptul la succesiune il am eu si fratele meu sau si copiii celor 2 frati morti
Discuție mostenire
va rog sa imi spuneti am avut o sora care a decedat inainte de a deceda a cumparat un apartament a ramas dupa ea sotul si o fica .As vrea sa stiu ca eu ca frate am vreun drept de succesiune la bunurile ei Va multumesc
va rog sa imi spuneti am depus cereea de pensiomare in data de 28 .12.2010cand imi vine decizia de pensionare iar pensia dupa cat timp il primesc Va multumesc
Discuție Somaj
Sunt absolventa de facultate,p e 30 iunie 2010 am avut licenta,as vrea sa stiu daca mai pot beneficia de somaj?
sant nascut in 1956 august 25 sant un barbat am lucrat 35 de ani si 7 luni din care 17 ani 7 luni si 7 zile in grupa 1 va multumesc
despre pensii
noutati daca dupa noua lege se schimba data pensionari mi s a spus ca pot sa ies in ianuarie 2011 si cu cat timp inainte imi pot depune dosaru va multumesc