avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 613 soluții astăzi
Forum Activitate elena 500

Activitate elena 500

Răspuns la discuția CEC-urile de 5000
Va multumesc mult cu stima elena.
Răspuns la discuția CEC-urile de 5000
Multumesc pentru raspuns am reeditat intrebarea poate imi puteti da o solutie .multumesc
Buna ziua mi-ati putea spune unde sa ma adresez deoarece ma simt discriminata .Eu am depus cec-uri de 5000lei si nu am dreptul la nimic iar cei care au depus 70.000lei au fost depagubiti.M-am adresat cuiva care spune ca e la drepturile omului dar mi-a spus sa-i trimit pe numele lui bani la un oficiu postal ca ma ajuta imi pare cam dubioasa problema.Va rog sa-mi dati un sfat.Deci domnul respectiv zice ca este la drepturile omului international are cont pe facebook unde m-am si adresat se cheama Solomon Avasilicai.Deci intrebarea mea este unde sa ma adresez ori cui pentru a recupera banii depusi?Multumesc cu stima elena
As dori sa-mi spuneti daca am lucrat in strainatatesi am platit contributii la stat as putea adauga anii lucrati la pensie.Sunt pensionata de boala.cu stima si respect Elena.multumesc.
cred ca si bestjobs.ro si e-jobs.ro ocupa un spatiu degeaba...
cu scuzele de rigoare as intreba unde s-ar ptea angaja un tanar care este la facultate.as vrea sa specific a lucrat la o firma care a apartinut de vodafon si firma s-a inchis lasand destui tineri pe drum,Precizez nu afacut pentru nimeni contract si salarul era la 500 ron.8 ore.pur si simplu au sfidat toate regulile,asa se imbogatesc altii in tara.multumesc dar sunt disperata.
as dori sa aflu eu ca p.f. cum pot avea acces la fonduri europene nerambursabile ptr a-mi deschide o cafenea.cu stima Elena.multumesc