avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 686 soluții astăzi
Forum Activitate bc76

Activitate bc76

Răspuns la discuția alcoolemie 0.59
eu te sfatuiesc sa nu mai faci recalculare:


In data de 5.4.2010 la ora 7:55 am suflat in aparat:0,40,la ora 8.10 respectiv 9.10,inculpatul ******** avea o alcoolemie in sange de 1.20-respectiv 1.30...am cerut recalculare stiti cat ,mi-a iesit? 1.95 respectiv 2 la mie....am 60 de kg si 1.70,sa fim seriosi eram coma alcoolica...recalcularea este o teapa curata,iti face un grafic in excel cu 3 dungi pe el,aia e recalcularea alcoolemiei...
eu nu am nimic cu tine doamne fereste,nici nu ne cunoastem,dar tu dupa 4 ani de zile te gandesti sa dai in judecata parintii fetei?=D>de ce nuu i-ai dat pana acum,sunt 4 ani nu sunt 2 luni,eu zic ca o sa cheltuiesti niste bani degeaba si nu are rost,mai bine mergi si vorbeste cu parintii fetei si poate va intelegeti cumva...


Succes
Răspuns la discuția doresc un raspuns urgent
asa am sa fac,va multumesc frumos!
Răspuns la discuția doresc un raspuns urgent
revin cu o intrebare,cum va decurge intalnirea cu domnul/doamna procuror si in ce consta,nu am mai av niciodata probleme de acest gen si nu stiu cum se procedeaza...multumesc frumos
Răspuns la discuția doresc un raspuns urgent
am vb cu el,din nou la telefon,si l,am intrebat daca merg miercuri termin toata treaba sau ma mai tine pe acasa,ca am mai fost odata si ma tinut 2 saptamani pentru declaratii,si mai si gresise numele prin dosar pe acolo si aqm mi,e frica sa nu ma tina iar si sa pierd examenele din cauza lui,si mi,a zis ca da miercuri dimineata terminam,dar acum nu stiu ce sa mai cred...
Răspuns la discuția doresc un raspuns urgent
am vb cu el si l-am rugat sa facem dupa ce termin eu examenele si a spus ca nu poate sa mai tina dosarul...#-o
am fost sunat azi de catre politaiul care ancheteaza cazul meu pt conducere sub influenta bauturilor alcoolice,si mi sa spus ca trebuie sa ma prezint la politie sa iau la cunostinta rezultatele si sa mergem la procuror,insa eu sunt la facultate si am examen vineri 25 iunie,1 iulie,4 iulie.si sunt ft departe de casa,ce ma sfatuiti sa fac!!!exista vreo posibilitate sa aman pana in luna iulie?
Răspuns la discuția oprire voluntara
la ce data intra judecatorii in vacanta...dar vreau un raspuns concret...mersi
la 1.05 iti iese aprox 2%o...e mare tare...eu am av 0.4 si mi,a iesit in sange 1,20-1,30 in scadere...
Răspuns la discuția acident circulatie
daca esti nevinovat pentru ce sa le dai?ai fost la politie,ti-au spus ca esti nevinovat ai procedat corect ca l,ai dus la spital ai fost la politie...pe mine nici nu m-ar mai interesa de treaba asta!!!succes