avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 831 soluții astăzi
Forum Activitate preda stefana

Activitate preda stefana

Discuție somaj
eu eram in perioada de somaj si mi-am gasit un loc de munca cu contract pe perioada nedeterminataacum 2 luni .ieri am aflat ca se vor face disponibilizari.ce drepturi am eu/
locuiesc in buzau sint momentan somer dar mi-am gasit un job cu toate astea tot am o problema nu am cu cine lasa baitelul meu de 3 ani. m-am interesat sa il dau la o gradinita cu program prelungit dar inscrierile s-au facut din mai . oare nu mai pot face nimic? ma poate ajuta cineva sa il pot inscrie/:(
Răspuns la discuția vreau un sfat
da am o restanta de 60 zile este un card credit
Discuție vreau un sfat
am primit acasa o instiintare prin care mi se comunica ca dosarul meu de credit este trimis la analiza pentru a fi dat in judecata si a se declara creditul exigibil pentru ca am doua luni restanta . ce mai pot face tinind cont ca nu am mai primit o alta notificare//
dupa 3 restante la banca am primit un sms in care mi se cerea sa platesc pina pe 17.06 suma minima de 250 de lei . am platit pe 17.06 dupa care azi primesc o notificare in care mi se comunica ca creditul meu e declarat exigibi.l ce mai pot face?
am probleme cu o banca am ramas 3 rate restante dupa care am primit un sms in care vmi se preciza faptul ca pina pe datade 17.06 trebuie sa platesc minim 250 de lei pentru a nu se declara creditul exigibil anticipat am platit acesti bani si aqzi am primit o notificare cu data de 16 06 in care ma anunta ca trebuie sa platesc toti banii cu toate ca mai aveam 2 ani de rate ce e de facut//