avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1473 soluții astăzi
Forum Activitate paraschivrazvan25

Activitate paraschivrazvan25

Răspuns la discuția Atestat SRL Rent a Car
mite conditii pentru a putea functiona. Le veti gasi publicate pe site-ul primariei Bucuresti.
Ma poate ajuta cineva cu o informatie referitoare la plata indemnizatiilor restante pentru revolutionari?In ce luna a anului 2012 se incepe plata conform ordonantei 53/2010? Ne mai platesc ceva sau ne putem lua gandul? Va multumesc.
Doresc sa infintez o societate cu raspundere limitata cu doi asociati.Profilul societatii doresc sa fie deratizare,dezinsectie si curatenie.Ce costuri implica crearea firmei si ce costuri sunt pentru obtinerea autorizatiilor de mediu,primarie iso?De ce suma ar trebui sas dispun ca sa pot incepe activitatea?Va multumesc.
buna ziua. Am vazut de curand un proiect de lege de modificare a legii 341/2004 care spune caire si copii celor decedati in revolutie pot beneficia si dupa varsta de 26 de ani de indemnizatie reparatorie. in acest proiect am mai gasit si alte modificari cu privind acordarea celorlalte drepturi.As dori sa ma ajutati daca stie cineva daca acest proiect a fost votat si a intrat in vigoare.
Buna ziua.Bunica mea era urmasa de erou martir si avea de incasat o parte din indemnizatia reparatorie restanta aferenta perioadei 2004-2010.Acum doua saptamani a incetat din viata.As dori sa va intreb daca aceasta suma de bani va reveni urmasilor si ce demersuri trebuie sa fac?Va multumesc.

Citeste mai mult: www.avocatnet.ro/content/for...
Răspuns la discuția legea 341/2004
paraschivrazvan25 a scris:

Buna ziua.Bunica mea era urmasa de erou martir si avea de incasat o parte din indemnizatia reparatorie restanta aferenta perioadei 2004-2010.Acum doua saptamani a incetat din viata.As dori sa va intreb daca aceasta suma de bani va reveni urmasilor si ce demersuri trebuie sa fac?Va multumesc.
Răspuns la discuția legea 341/2004
paraschivrazvan25 a scris:

paraschivrazvan25 a scris:

Buna ziua.Bunica mea era urmasa de erou martir si avea de incasat o parte din indemnizatia reparatorie restanta aferenta perioadei 2004-2010.Acum doua saptamani a incetat din viata.As dori sa va intreb daca aceasta suma de bani va reveni urmasilor si ce demersuri trebuie sa fac?Va multumesc.

Răspuns la discuția legea 341/2004
paraschivrazvan25 a scris:

Buna ziua.Bunica mea era urmasa de erou martir si avea de incasat o parte din indemnizatia reparatorie restanta aferenta perioadei 2004-2010.Acum doua saptamani a incetat din viata.As dori sa va intreb daca aceasta suma de bani va reveni urmasilor si ce demersuri trebuie sa fac?Va multumesc.
Discuție legea 341/2004
Buna ziua.Bunica mea era urmasa de erou martir si avea de incasat o parte din indemnizatia reparatorie restanta aferenta perioadei 2004-2010.Acum doua saptamani a incetat din viata.As dori sa va intreb daca aceasta suma de bani va reveni urmasilor si ce demersuri trebuie sa fac?Va multumesc.
nu avea eu sunt detinator de certificat ca urmas dupa tatal meu care a decedat in revolutie. si in cazul in care cei de la primarie ma refuza ce alta cale legala ar exista?