avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1664 soluții astăzi
Forum Activitate Anghel _1954

Activitate Anghel _1954

Răspuns la discuția pot intrerupe concediul medical?
Va multumesc foarte mult. o zi frumoasa
Răspuns la discuția pot intrerupe concediul medical?
la pensie trebuia sa ies de o luna de zile. deci sa inteleg ca imi va refzuata cerea de pensionare?
va multumesc frumos.
as dori sa stiu ce consecinte avem de suportat dc cererea de pensionare a fost depusa mai tarziu si nu in decursul celor 30 de zile.
Va multumesc
buna seara,
as dori sa stiu dc pot intrupe concediu medical. precizez ca perioada de preaviz a expirat ma aflu in concediul medical si vreau sa ies la pensie pana la data de 31.12.2010
Răspuns la discuția Pensie pentru limita de varsta
Am scris de doua ori pentru ca cea de a doua este pt sotia mea daca aveti un raspuns si la cealalta va sunt recunoscator!
Va multumesc!
Răspuns la discuția Pensie pentru limita de varsta
deci am 30 de ani de munca
6 ani si 9 luni de gr1
23,3 de ani in gr 2
va multumesc
Răspuns la discuția Pensie pentru limita de varsta
am 38 de ani de munca din care 14 gr 1 si restul de 24 in grupa a 2. am 56 de aniimpliniti .dupa legea unitara cand as putea iesi la pensie? va multumesc
as dori sa stiu dc odata cu intrarea in vigoare a legii unitare anexa aceasta va mai fi valabila sau dc se regaseste sub alta forma in legea unitara a pensiilor
Buna ziua,
Ma numesc Anghel Ion am 56 de ani si 38 de ani de munca dintre care 14 ani de grupa 1. As dori sa stiu cand ma pot pensiona dupa legea care intra in vigoare la 01.01.2011
Va multumesc