avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 837 soluții astăzi
Forum Activitate doruletzu

Activitate doruletzu

sant angajat la o institutie publica ca muncitor calificat iar din mai anul acesta am primit o completare de atributii adica sa conduc autoturismele institutiei la care lucrez.nu ar trebui sa primesc pe langa atributii in plus si ceva in plus la salar.va multumesc si astept lamuriri din partea unor persoane care cunosc legislatia in vigoare.
mie mi-a lovit bara fata,aripa dr si aparatoare interior aripa si ce o mai fi cand o sa o vada un mecanic ca acestea se vad deocamdata.voaba ta nu-mi pun oricum mari sperante in asiguratori insa csa ar trebui sa faca ceva sau sant mana in mana cu ei si ii amendeaza doar de ochii ue
cei de la [EDITAT] au fost amendati directori de ASF[CSA]. te rog frumos tine-ma si pe mine la curent cu orice informatie.
la ce firma de asigurari a-ti patit-o [ eu am probleme cu [EDITAT]]
va multumesc pt raspuns sanatate
va rog frumos sa ma ajutati cu un sfat in 10.080.2013 am avut un accident cu un cetatean din piatra neamt, am primit de la el copii dupa asigurarea si c.i insa asiguratorul lui imi cere-copie talon,copie permis,poze cu masina lui unde e lovita si declaratia celui care ma lovit.Sfatuiti-ma cum sa procedez persoana nu-mi raspunde la telefon.Va multumesc.
Discuție succesiune
parintii mei au divortat in 1985 in 1996 tata a decedat noi fratii suntem 3[trei] si parintii au un apartament cu 4 camere cumparat in 1979 au primit de la bunicii din partea tatalui cca 90000lei iar restul au imprumutat de la cec iar ultimi 8 ani am achitat eu singur restul ratelor.cum ar urma sa fie succesiunea deoarece ea nu a fost facuta pana in momentul de fata.va multumesc.
AM 33 000 MP TEREN [FANEATA] SI ACUM 7-8 ANI MI SA PUS UN STALP DE ELECTRICITATE FARA A-MI CERE ACORDUL CE POT FACE IN ACEASTA SITUATIE.VA MULTUMESC
Discuție carnet cec
in 1987 mi-au depus parintii la cec 10000 lei in 1990 am mai ramas pe cec cu suma de 25.60 lei la recomandarea functionarei sa nu inchid cecul as putea sa mai am acei bani plus o eventuala dobanda va multumesc
Răspuns la discuția SUCCESIUNE
da,dar mama traieste dar a divortat in 1985 si a trecut lanumele de fata atunci cum ar arata succesiunea