avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1008 soluții astăzi
Forum Activitate yoto69

Activitate yoto69

am platit amenda administrativa.multumesc.permisul m-ia fost retinut la politia busteni eu locuiesc in ilfov.
am permisul auto suspendat la politia busteni.am primit amenda administrativa(initial a fost penal 1g/ml in singe dar fara recalculare,relatii,spaga,am fost iertat.am platit amenda +taxa de judecata .nu stiu daca trebuie sa astept un raspuns si de unde i-mi pot ridica permisul.multumesc foarte mult pt. raspuns
daca nu-mi mai pot pastra locul de munca am o optiune de indemnizatie.
ma pot pensiona pe caz deboala?ce obligatii are medicul de intreprindere si cel de medicina munci. mentionez de la tbc organismul meu nu mai este acelasi (obosesc mai repede : la orice aerosoli tusesc instantaneu : racesc destul de repede.
cit despre urechi se agraveaza de la un an la altul;loculde munca nu mi sepoate schimba pt. ca nu sunt decit locuri de munca in conditii grele(zgomot)
va multumesc daca ma puteti ajuta
Răspuns la discuția Recalculare?
cine te poate ajuta la declaratia calcululul retroactiv si daca acest lucru nu deranjeaza procurorul?
daca pledez direct vinovat este posibil sa beneficiez de oarece clementa?
multumesc pt. raspuns.
Discuție Recalculare?

0,58 alcoolemie in aerul expirat ; 1,05prima proba biologica 0,95 a doua proba la iml.

merita sa cer o recalculare sau sa pledez direct vinovat
multumesc pentru raspunsurii si regret enorm infractiunea comisa.
detin permis de conducere de 22 ani fara antecedente
Discuție greseala vietii
depistat la etilotest 0,58 aer expirat , prima proba iml 1,05;dupao ora 0,95 se intimpla pe drumul dintre cabana gura diham si busteni .
merita o cerere de recalculare a alcoolemiei ; cine te poate ajuta la formularea cererii.
nu doresc sa scap de pedeapsa,dar numai penal sa nu fie.
detin permis de conducere de 22 ani fara antecedente.
stiu ca am calcat pe bec si-mi cer scuze pentru toti participantii de pe sosele.
va multumesc daca ma aude cineva.