avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 923 soluții astăzi
Forum Activitate ovidiupreda

Activitate ovidiupreda

Răspuns la discuția Abandon familial
prima data nu trebuie sa merg la politie sa anunt ca a paresit domiciliu el fiind la mine acasa
ce fac femeia cu care am trait in concubinaj de cinci ani si cu care am un copil de 4 ani a fugit in greci lasandu mi copilul mie , ea mai are un copil din alta casatorie incredintat ei pe care l a lasat la mama ei fara sa i ase nimic
Răspuns la discuția taxa auto
A primit cineva bani inapoi cu o cerere la ANAF ?
Discuție taxa auto
sa spus ca se recupereaza taxa auto in baza unei cereri descarcata dupa saitul anaf ce a vrut sa insemne asta
Discuție mostenire
pot mosteni copii sotului din afara casatoriei , apartamentul meu pe care l am cumparat inainte de a ma casatori memtionez ca am trait cu sotul meu 30 ani si nu am avut copii
se restituie sau nu taxa
nu am acordul scris dar nu are obligatia fiecare proprietar la reparatiile blocului suntem proprietari am copie dupa citatia trimisa de un executor iar ceilanti proprietari au platit dupa ce le au primit
in urma cu 2 ani am reparat acoperisul pe bani mei cu acordul celorlanti proprietari unul dintre ei refuza sa imi dea bani , mai ii pot recupera mentionez ca am toate actele plus ca i am trimes o instiintare ca il voi da in judecata pe care a ignorat o multumesc
se depun cereri de recuperarea taxei la fisc in cat timp s o returna...
Răspuns la discuția recuperare taxa auto
mersi merg luni