avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1481 soluții astăzi
Forum Activitate ContSters271129

Activitate ContSters271129

Buna ziua !
Am o nedumerire:
1. Am 1 an vechime, studii superioare si vreau sa ma angajez in cadrul corpului de control al politiei locale.
2. clasa de salarizare aferenta acestei functii va fi 23 sau 22?Cel putin eu asa am gasit.... Daca ma poate ajuta cineva......
Multumesc!
Buna ziua !
Am o nedumerire:
1. Am 1 an vechime, studii superioare si vreau sa ma angajez in cadrul corpului de control al politiei locale.
2. clasa de salarizare aferenta acestei functii va fi 23 sau 22?Cel putin eu asa am gasit.... Daca ma poate ajuta cineva......
Multumesc!
Discuție Legea 350/2005
Buna ziua! As dori toate modificarile aduse legii 350/2005 pana in prezent!
Buna seara! Doresc sa schimb denumirea asociatiei din asociatie municipala X Y in asociatie club municipal X Y. Pt rezervarea de denumire trimit cererea tipizata de pe site-ul Ministerului de Justitie. Nelamurirea mea este urmatoarea: Pot trimite mai multe cereri simultan (in acelasi plic), achitate cu aceeasi chitanta. Ei din cele 5 cereri ale mele de unde vor sti, ce prefer eu, in caz de acestea sunt disponibile?
Buna ziua! Reprezint o asociatie sportiva si as dori sa stiu codurile corespondente pentru urmatoarele functii: presedinte asoc sportiva, vicepresedinte asociatie sportiva, secretar general, inspector si sofer profesionist, secretara economista.
Daca ma puteti ajuta si cu fise de post...
Va multumesc frumos!
Buna ziua! As vrea sa m-ajutati cu un buget de venituri si cheltuieli pentru o asociatie sportiva.....Trebuie sa cuprind toate cheltuielile....si mi-e frica sa nu omit ceva......
Buna ziua! Mi s-a cerut sa elaborez un contract de colaborare intre un club sportiv si politia locala privind buna desfasurare a unei competitii sportive. M-as bucura foarte mult sa ma ajute cineva cu un model.... Va multumesc!