avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1042 soluții astăzi
Forum Activitate Brleanuaurel1981

Activitate Brleanuaurel1981

buna ziua o intrebare mai trebuie sa fac fisa medicala daca vreau sami schimb prmisul nu il am expirat trebuie sal schimb pentru adresa
buna ziua mar interesa si pe mine ce pot face sal pot convinge pe procuror sami de o rezolute la dosar sta la iel in birou de apreximativ 6 luni multumesc
buna ziua este legal sa mi se faca oprire pe salariu daca firma la care lucrez nu sa angajat sami preia platile in caz ca nu mai am posibilitate de plata din cauza salariului foarte mic mau anuntat de la firma ca trebuie sami opresca o treime din sal
Răspuns la discuția dosar penal art 86 al 2
nu inteleg legile nu sant facute pentru omeni simpli cazieru este curat si este prima abatere nu am facu acident sau alceva nici baut nu eram
Răspuns la discuția dosar penal art 86 al 2
alv84 a scris:

trebuie sa anuntati orice schimbare de domiciliu organelor de urmarire penala.

[/quo]cand mam mutat nu eram cercetat ce era sa anunt ca parinti au vandut casa si man mutat cu chirie daca era asa cred dupa mine ca tot la adresa din buletin primeam plicurie
Răspuns la discuția dosar penal art 86 al 2
multumesc pentru raspuns va rog frumos daca mai im puteti raspunde nu exista nici un termen pentru solutionare dosarului de 7 luni il tine procuroru in fiset am discutat cu el si nu mai dat nici un termen de rezolvare
buna ziua ce solutie mi se pote da la un dosar cu permisul suspendat mentionez ca nu am primit instintare deorece ma mutasem de la domiciliu din
buletin mutinduma cu chirie
buna ziua am si io un dosar art 86/2 dosaru este la parchetul slobozia io ne stiind ca am permisul suspendat pentru puncte penalizare mutanduma de la domiciliu din buletin nu am primit instiintare de predare a permisului si am circulat mentionez ca nu am anuntat schimbarea domiciliului pentru ca am stat in chirie mam interesat de dosar si este la procuror ce sanctiune pot loa si cum trebuie sa procedez sa merga mai repede dosaru multumesc