avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 174 soluții astăzi
Forum Activitate andreeastef

Activitate andreeastef

Firma kruk poate sa recupereze creantele unui credit?
Discuție ZILE LIBERE
BUNA ZIUA,
LA CATE ZILE LIBERE AI DREPTUL LUNAR DACA LUCREZI 8 ORE PE ZI SI DOUA SAMBETE SI DUMINICI PE LUNA PROGRAM DE 12 ORE?
VA MULTUMESC
BUNA ZIUA,
CONTRACTUL DE MUNCA A INCEPUT LA DATA DE 01.03.2016 SI S-A INCHEIAT LA DATA DE 14.12.2016
LA CATE ZILE DE CONCEDIU AM DREPTUL SI CUM SE CALCULEAZA?
MA PUTETI AJUTA,VA ROG?
MULTUMESC
Răspuns la discuția CALCULAREA ZILELOR DE CONCEDIU
IN CIM AM 20 ZILE LUCRATOARE
VA MULTUMESC
BUNA ZIUA,
MA PUTETI AJUTA,VA ROG IN URMATOAREA PROBLEMA?
CONTRACTUL DE MUNCA AINCEPUT LA DARA DE 01.03.2016 SI A INCETAT LA DATA DE 14.12.2016.
LA CATE ZILE DE CONCEDIU AM DREPTUL IN ACEASTA PERIOADA,SI,CUM SE CALCULEAZA?
VA MULTUMESC
Discuție Succesiune
buna ziua,va cer ajutorul im anumita problema:in urma cu 20 de ani mama mea a decedat,eu fiind unicul copil.cate procente imi revin si care este pretul de dezbatere a succesiunii?va multumesc
Discuție Cost test ADN
imi puteti spune cat costa testul de paternitate si unde se efectueaza?multumesc
Răspuns la discuția Executare silita apartament
patronul nu a facut contract de munca,deci nu aveam un act oficial din care sa rezulte veniturile ca sa cer poprirea pe venit.din data de 19 voi avea contract de munca,in situatia aceasta se poate cere plata esalonata?eu nu fac parte in proces ca mostenitor al mamei.va multumesc
Răspuns la discuția Executare silita apartament
buna ziua.revin cu cateva informatii.nu s-a facut succesiunea dupa mama si tatal meu are restante la intretinere.se poate ajunge la o intelegere in instanta,ce se poate face ca sa preiau eu datoriile si sa le platesc esalonat?va multumesc

buna ziua,va cer ajutorul in urmatoarea problema:
tatal meu a primit ordin de executare silita a apartamentului datorita restantelor.mentionez ca este pensionar si momentan pensia este singurl venit din casa,eu si fiul meu(nepotul celui in cauza) nu avem niciun venit.se poate face succesiunea ca sa preiau eu datoria?ce as putea face ca sa nu pierdem apartamentul?va multumesc