avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 534 soluții astăzi
Forum Activitate ovidiuracing

Activitate ovidiuracing

Discuție mostenire
Buna seara,
am fost crescut de o matusa si de sotul acesteia(mama si tata),nefiind trecut pe numele acestora,matusa mi-a facut un testament dupa moartea sotului ei.Tata nu are frati.Poate ataca cineva acest testament?Multumesc!
Răspuns la discuția testament
Matusa nu mai are frati si nici surori.Au decedat.Sotul ei nu a avut frati sau surori.Reiese ca nu poate contesta nimeni acest act?!
Discuție testament
Buna seara,
vin cu o intrebare scurta:Ce valoare are un testament facut de matusa mamei,matusa care m-a si crescut ea neavand copii si sotul (TATA) a decedat.Poate cineva contesta acest act? Multumesc
cum se obtine cartea de indentitate provizorie valabila un an? Multumesc
Am pierdut buletinul...eu sunt din Slatina si as vrea sa mi-l fac in Brasov pentru ca aici locuiesc momentan..se poate? Multumesc anticipat.
Răspuns la discuția inmatriculare autoturism
ovidiuracing a scris:

dar daca fac un contract de vanzare-cumparare cu cel care este trecut in brief,adica cel care a adus masina si i-mi da el fiscal? cu el am putut lua legatura!


Răspuns la discuția inmatriculare autoturism
dar daca fac un contract de vanzare-cumparare cu cel care este trecut in brief,adica cel care a adus masina si i-mi da el fiscal? cu el am putut lua legatura!
Răspuns la discuția Timbru de mediu
multumesc frumos.
Răspuns la discuția Timbru de mediu
ideea e ca pe internet sunt o gramada de calculatoare,unele dau o suma, altele alta suma!!a platit cineva un timbru de mediu pentru o masina asemanatoare? cat a costat? Multumesc!
Discuție Timbru de mediu
Buna ziua, ma poate ajuta cineva cu informatii legate de calcularea timbrului de mediu? Am un fiat de 1.8 din 1996 euro 2. Multumesc :frantic: