avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 747 soluții astăzi
Forum Activitate gypsy5

Activitate gypsy5

iti schimbi ip, in caz ca ai ip static contactezi firma de unde ai internet sa ti-l schimbe
dvs ati vazut acele dovezi care arata ca dvs ati facut acele ilegalitati? a primit date de la firma dvs de internet cu adresa ip care sa arata ca dvs ati fost la data x ora x si ati facut x?fara acestea nu se poate dovedi ca dvs ati folosit conturile x si ati postat mesajele x in caz ca dvs nu veti recunoaste adevarul pentru a ocoli daunele cerute de persoana vatamata, din cate stiu eu aceste date de la firma furnizoare de internet poate dura si pana la 1 an insa pot fi si exceptii in cazul firmelor cu clienti mai putini, rds sau romtelecomu cred ca fara mandat nici nu i baga in seama
Răspuns la discuția Inselaciune
mi sa spus sa ma prezint iara pana la o data anume, ma pus sa scriu asta si in declaratie, sa i prezint o dovada de plata(pentru o persoana vatamata), daca o sa fac plata si nu o sa ma prezint ce o sa mi se intample?pot spune ca am foarte mare rau la drum lung de masina, la ambele drumuri dus-intors pe care le-am avut am avut probleme mari
Răspuns la discuția Inselaciune
e grav cand ajungi sa fii audiat de IPJ?
in romania vezi cazuri de omor calificat sa scape cu suspendare :-j
un posibil raspuns [ link extern ]
javascript:void(0);
ati incercat sa intrati pe alta adresa de email sa vedeti daca intampinati acelasi lucru?
Răspuns la discuția Executare silita
iti poate lua doar bunuri care sunt trecute pe numele tau
Răspuns la discuția Restanta Romtelecom
stiu care au asemenea restante la vodafone si romtelecom de ani buni si nu i-a vizitat niciodata nimeni, doar mesaje si scrisori...
ce se intampla daca nu achiti o datorie romtelecom, contractul este desfintat dar ultimele 2 luni nu au mai fost platite si tot imi dau mesaj culmea de pe un numar de telefon orange, probabil ceva avocat de recuperare sa achit altfel incep procesele juridice
ce consecinte vei suporta daca nu platesti?